LG Q6

LG Q6 jest najnowszym smartphonem firmy LG. Model ten zapoczątkował nową linię z serii Q, którą wyróżnia bardzo wąska ramka wokół ekranu, dzięki czemu możemy wygodnie obsługiwać go jedną ręką. Sam ekran ma 5.5 cala i zaprojektowany został w najnowszej technologii FullVision, która cechuje się rozdzielczością Full HD+(2160×1080) o proporcjach 18:9. Dzięki takiemu układowi ekranu jesteśmy w stanie podzielić go na dwa równe kwadraty, co przydaje się podczas korzystania z dwóch aplikacji jednocześnie, a także przy robieniu zdjęć, do których mamy wygodny podgląd zaraz po ich wykonaniu.

Metalowa obudowa LG Q6 została wzmocniona przez zastosowanie lekkiego i niezwykle mocnego aluminium serii 7000. Powoduje to zdecydowanie większą odporność na uszkodzenia oraz wstrząsy. Telefon został wyposażony w wydajne podzespoły, takie jak ośmiordzeniowy procesor czy 3GB pamięci ram. Dzięki temu mamy pewność, że uruchomimy każdą aplikację i będziemy mogli komfortowo z nich korzystać każdego dnia.

LG Q6 posiada dwa aparaty: główny tylni ma 13MP z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości Full HD, natomiast aparat przedni ma 5MP oraz unikalną funkcję szerokokątnego selfie.

Telefon pracuje na najnowszym androidzie 7.1.1 Nougat, który jest dobrze zoptymalizowany i odpowiednio zabezpieczony przeciwko potencjalnym wirusom.

Wbudowana bateria o pojemności 3000mAH pozwala na komfortowe korzystanie z telefonu przez cały dzień, a przy rzadszym użytkowaniu do dwóch dni pracy. Producent zaopatrzył użytkownika w pamięć o pojemności 32GB, dlatego też nie musimy martwić się o miejsce dla naszych zdjęć, aplikacji, zdjęć czy filmów. Gdyby jednak pamięć okazała się nie wystarczająca mamy możliwość jej rozszerzenia do 2 TB.

LG Q6 występuje również w wersji Dual Sim, co pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch kart sim. W tym modelu mamy do dyspozycji aktywny dual sim, który daje możliwość odbierania połączenia z dwóch numerów w tym samym czasie, a trzy dostępne sloty powodują, że możemy włożyć dwie kart sim oraz jedną kartę micro sd, co jest wyjątkiem na tle konkurencji.

About

You may also like...

Comments are closed.